Internetinių Puslapiu.LT Kūrimas

Apie puslapiu.lt projektą

Kuriame ir atnaujiname profesionalius internetinius puslapius su web elementais (logotipais, reklaminiais skydeliais, facebook dizainu, pristatomaisiais video ir kt.). Dirbame nuo reklaminės idėjos, puslapio brėžinių iki veikiančio interneto puslapio su visais dizaino elementais.

Naudojame naujausias web technologijas HTML5 ir CSS3, todėl mūsų sukurti puslapiai yra puikiai atvaizduojami interneto naršyklėse. Puslapiu.lt kurti tinklapiai yra SEO optimizuoti ir pritaikyti mobiliems įrenginiams, yra "responsive".

Jei kyla kokių klausimų dėl asmeninio interneto puslapio - įrašykite savo el. paštą ir mes susisieksime!

Interneto puslapių kūrimas Kaune ir visoje Lietuvoje.

(8-638) 38086

Puslapiu.LT

Kaunas, Vilnius, Klaipėda

Info@Puslapiu.LT

Blogas

Geriausi web dizaino įrankiai 2018-iems metams

Dizaino pasaulis greitai juda į prieki, kaskart atsiranda vis naujesni įrankiai, kuriuos verta išmėginti.

Praeitais metais mes įdėmiai sekėme dizaino erdvę ir išrinkome geriausius web dizaino įrankius - programas, kurias rekomenduojame išbandyti 2018 metais.

Mes išrinkome įvairias programas ir naršyklinius įrankius. Bet kokiu atveju, šis sąrašas yra vertas bet kokio web dizainerio dėmesio.

Adobe XD

Naujausia web dizaino programa yra Adobe XD. Ji buvo sukurta būti gera alternatyva Photoshop programai, bet skirta specialiai prototipų kūrimui ir maketavimui.

Adobe XD programa iš pradžių buvo galima naudotis tik Mac kompiuteriais, bet paskui ją išleido ir Windows operacinėms sistemoms. Per pastaruosius metus ji tapo pagrindine grafikos ir web dizainerių programa, tai mišinys tarp Photoshop ir Illustrator programų.

Kol kas Adobe XD nepasivijo Sketch programos, bet ji tikrai ištobulėjo ir verta dėmesio. Tai yra viena iš programų kuria būtina išmėginti 2018 metais.

 

Sketch App

Sketch programėlė yra didžiausias Adobe varžovas dizaino srityje. Daugelį metų visi naudojo Photoshop programą maketavimui, nes tai buvo lengviausias sprendimas. Dabar kaip Sketch gavo daugiau dėmesio, ji tapo bene populiariausia programa, kuria Jūs galite išmėginti.

Ji daug pigesnė nei kiti Adobe produktai ir Jūs galite ją gauti už vienkartinį mokestį, tuo tarpu Adobe CC programų paketas turi mėnesinį mokestį.

Sketch turi netgi "open source" bendruomene su savo gabiais dizaineriais, kurie išleidžia savo kurtus papildimus programai. Tai reiškia, kad ši programa yra lengviau naudojama, išplėsta, ir gali būti naudojama visokioms paskirtims, nuo ikonų iki programėlių dizaino.

 

Principle

UI/UX dizainas tapo būtinybė. Šių dienų projektai neapsieina be vartotojo sąsajos ir patirties dizaino. Jeigu sukursite maketą savo klientui jie visada gali tikėtis, kad projektas turės ir animaciją.

Yra daugelis panašių programų kurias galite pasirinkti, bet Principle yra ko gero geriausias pasirinkimas. Ši programa taip pat, kaip Sketch yra skirta tik Mac kompiuteriams, bet ji ko gero geriausias vartotojo patirties (UX) pasirinkimas turintis animacijos kūrimo funkcija.

Galima lengvai importuoti Sketch arba PSD failus į Principle ir naudoti elementus animacijų kūrimui.

Norite suteikti gyvybingumo savo programėlei ar web dizaino projektui? Rinkitės Principle, suteikite animacija ir pagyvinkite savo dizainą.

Figma

Kas liečia prototipų kūrimą, yra tikrai iš ko pasirinkti. Daugelis dizainerių pratę kurti karkasus naudojant lapą ir pieštuką, o tik tada perkelia tas idėjas į programas skaitmeniniui prototipo variantui.

Bet jei mėgstate atlikti viska kompiuteriu, tada žvilgtelėkite į Figma. Tai galingas prototipų kūrimo programa-įrankis , kuri leidžia bendradarbiauti su kolegomis kuriant prototipą.

Su ja galite dalintis sukurtu dizainu, įkelti maketą, ir net eksportuoti CSS failą!

FontBase

Jeigu dirbate su šriftais, žinote koks vargas yra juos surikiuoti. Todėl yra sukurtos programos kaip FontBase, kuri leidžia surikiuoti šriftus taip, kaip norite.

Tai visiškai nemokama šriftų rikiavimo programa, kuri yra išleista ant visų operacinių sistemų. Font Base leidžia rikiuoti šriftus į kolekcijas, grupes ir net Jūsų sukurtus šriftų aplankus.

FontBase yra nebijotinai geriausia šriftų rikiavimo programa, kuri yra visiškai nemokama.

Piktogramų šriftai

Rekomenduojame išmėginti įvairius piktogramų šriftus! Piktogramų šriftai, tai šriftai vietoje teksto turintis ikonas-piktogramų paveiksliukus, kuriuos galite panaudoti savo projektui. Daugelis dizaineriu kuria ikonų šriftus ir leidžia juos nemokamai.

Daugiau nebereikia naudoti tik FontAwesome įkonas savo projekte, dabar yra daug daugiau piktogramų kurias galite panaudoti savo projekte. Yra daug daugiau piktogramų šriftų nei manote, reikia tik paieškoti jų.

Štai keletas šriftų į kuriuos turėtumėt užmesti akį:

 • Font Awesome
 • Foundation Icon Fonts
 • Ionicons
 • Devicons
 • Iconic
 • Typicons
 • Iconmoon
 • Typicons

Naujai pasirodantys piktogramų sriftai:

 • Zondicons
 • Captain Icon
 • Evil Icons
 • Feather
Tai kol kas geriausios web dizaino programos ir įrankiai, kurias būtina išmėginti!