Internetinių Puslapiu.LT Kūrimas

Apie puslapiu.lt projektą

Kuriame ir atnaujiname profesionalius internetinius puslapius su web elementais (logotipais, reklaminiais skydeliais, facebook dizainu, pristatomaisiais video ir kt.). Dirbame nuo reklaminės idėjos, puslapio brėžinių iki veikiančio interneto puslapio su visais dizaino elementais.

Naudojame naujausias web technologijas HTML5 ir CSS3, todėl mūsų sukurti puslapiai yra puikiai atvaizduojami interneto naršyklėse. Puslapiu.lt kurti tinklapiai yra SEO optimizuoti ir pritaikyti mobiliems įrenginiams, yra "responsive".

Jei kyla kokių klausimų dėl asmeninio interneto puslapio - įrašykite savo el. paštą ir mes susisieksime!

Interneto puslapių kūrimas Kaune ir visoje Lietuvoje.

(8-638) 38086

Puslapiu.LT

Kaunas, Vilnius, Klaipėda

Info@Puslapiu.LT

Blogas

Viskas ko reikia sėkmingam tinklapiui

Dar nė vienas sėkmingas internetinis tinklapis neatsirado per naktį. Kaip paversti Jūsų interneto puslapį pinigų mašina ir paskatinti lankytojus vėl sugrįžti? Tai sužinosite, perskaitę mūsų paruoštus naudingus patarimus, kaip sukurti sėkmingą tinklapį.

 

Pasimokykite iš kitų tinklapių dizaino klaidų

Geras turinys reikalauja gerai atrodančio internetinio puslapio. Bet sėkmingas tinklapis reikalauja ne tik gerai suderintų spalvų ir gražiu šriftų.

Pirmas įspūdis egzistuoja ir internete. Jeigu pirma kartą užsukantis vartotojas yra užmėtytas reklamomis, negali surasti ieškomos informacijos ar jei jūsų tinklapis nėra pakankamai dažnai atnaujinamas, didelė tikimybė, kad jūs prarasite tą vartotoją visam laikui. Dažnos tokios tinklapių klaidos gali kainuoti jums Jūsų interneto puslapio lankytojus, taip sumažinant kartu ir uždarbio potencialą.

 

Sukurkite savo puslapio prekės ženklo plėtros strategija

Kiekvienas gali sukurti tinklapį ir reklamuoti jį. Bet ar jūsų tinklapis sugebės konkuruoti su Jūsų vykdomos veiklos varžovais? Ar turės atitinkamą Jūsų prekės ženklo rinkodarą? Jei to nežinote, tada nesitikėkite, ka Jūsų tinklapis susilauks sėkmės, o atvirkščiai, Jūsų interneto puslapis gali netgi pakenkti jums.

Jūsų puslapis reprezentuoja jus ir Jūsų veikla internete, todėl labai svarbu, kad vartotojai iškarto matytu bendra Jūsų prekės ženklo tinklapio vaizdą ir atpažintu ką Jūsų tinklapis nori parduoti.

Paskatinkite savo tinklapio lankytojus užsilikti

Interneto puslapių savininkai dažnai susitelkia į lankytojų srauto didinimą, bet dažnai nepasirūpina, kad lankytojai pasiliktu jų puslapyje. Sėkmingas tinklapis yra ne tik lankytojų skaičius, bet ir pasirūpinimas, kad vartotojas naršys po jūsų tinklapio puslapius ir norės sugrįžti vėl į Jūsų tinklapį.

Pasirūpinkite, kad vartotojas pamatytu kuo daugiau jūsų tinklapio puslapių ir užsitarnaukite pastovių lankytojų ratą.

 

Padidinkite puslapio lankomumą

Pats gražiausias ir tobulai sukurtas tinklapis yra visiška nesėkmė jeigu tik jūs juo naudositės. Norint tapti numeris vienas tinklapiu internete reikia tam daug laiko, ilgalaikių planų ir pastoviai rašomo naudingo turinio. Yra įvairių būdu kaip padidinti tinklapio lankomumą ir kaip tapti sėkmingu puslapiu į kurį skaitytojai sugrįš kasdien.

 

Generuokite pajamas neatbaidydami savo lankytojų

Kaip pirmieji puslapiai pasirodė internete, daugelis puslapių gyveno tik iš reklaminių skydelių. Tada pasirodė iškylantis langai, mirgantis skydeliai, pranešimai skirti sudominti ir tuo pačiu erzinti interneto vartotojus. Po daugelio metų, pasirodė naujų būdų kaip galima uždirbti iš savo internetinio puslapio be erzinančių reklamų.

Išmėginkite kitus būdus kaip generuoti pajamas, be tinklapio perpildyto reklamų. Ieškokite rėmėjų, tapkite marketingo partneriais, keiskite verslo modelį, bei išnaudokite paramos galimybes. Žinoma, netapsite turtingi per naktį, bet tikrai pamatysite rezultatus.

 

Pasinaudokite SEO paslaugomis

Internete yra šimtai tūkstančių lietuviškų tinklapių ir jie visi konkuruoja dėl apsilankymų paspaudimų. Norint atsirasti pirmose Google pozicijose yra beveik neįmanoma be paieškos sistemų optimizacijos.

Spauda, televizija ir radijo transliacijos pasiekia savo auditorija visai ne taip, kaip internete. Internete viskas yra kitaip, jeigu Jūsų tinklapis yra blogai SEO optimizuotas - Jūsų tinklapis nepasieks auditorijos visai. Jūs turite išmanyti kaip tinkamai rašyti turinį, kaip veikia SEO, kitu atveju liksite tiesiog nepastebėti Google paieškos rezultatuose.

Sukurkite socialinių tinklų strategija

Nukreipkite socialinių tinklų lankytojus į savo tinklapį. Prisiviliokite lankytojų iš šiuo metu populiariausių socialinių tinklų Lietuvoje tokių kaip Youtube, Facebook, Twitter ir Linkedin. Paskatinkite skaitytojus susidomėti savo tinklapiu, kad jie norėtu sugižti į Jūsų puslapį dar kartą.

 

Sekite savo tinklapio lankomumą

Pasinaudokite lankomumo sekimo įrankiais kaip Google Analytics, taip galėsite sekti savo tinklapio lankomumą ir pastebėti savo puslapio lankytojų naršymo įpročius. Sekant tai galima pamatyti aiškų vaizdą kas yra tinkamą jūsų puslapiui, o kas ne. Jei tam tikra tema vis vilioja lankytojus į Jūsų puslapi, jūs galite padidinti paspaudimų skaičių duodant ko jie nori. Jei Jūsų tinklapio tam tikros vietos yra pastoviai ignoruojamos, jūs galite apmažinti turinį ar net visai jį panaikinti.

 
Ačiū, kad skaitėte! Tikimės, kad puslapiu.lt patarimai buvo naudingi ir pravers Jūsų tinklapiui!