Internetinių Puslapiu.LT Kūrimas

Apie puslapiu.lt projektą

Kuriame ir atnaujiname profesionalius internetinius puslapius su web elementais (logotipais, reklaminiais skydeliais, facebook dizainu, pristatomaisiais video ir kt.). Dirbame nuo reklaminės idėjos, puslapio brėžinių iki veikiančio interneto puslapio su visais dizaino elementais.

Naudojame naujausias web technologijas HTML5 ir CSS3, todėl mūsų sukurti puslapiai yra puikiai atvaizduojami interneto naršyklėse. Puslapiu.lt kurti tinklapiai yra SEO optimizuoti ir pritaikyti mobiliems įrenginiams, yra "responsive".

Jei kyla kokių klausimų dėl asmeninio interneto puslapio - įrašykite savo el. paštą ir mes susisieksime!

Interneto puslapių kūrimas Kaune ir visoje Lietuvoje.

(8-638) 38086

Puslapiu.LT

Kaunas, Vilnius, Klaipėda

Info@Puslapiu.LT

Blogas

Kodėl Google reikalauja, kad tinklapiai turėtu mobiliąją versiją?

Technologijom pažengus, mobilus telefonas tapo labai svarbiu turinio paieškos prietaisu. Baymard.com teigia, kad kiekvienais metais mobiliais telefonais informacijos ieškoma net 40% daugiau. Šiuo metu vyrauja tokios mobiliųjų įrenginių tendencijos:

  • Dešimtadalis interneto srauto yra mobilieji telefonai;
  • virš milijardo vartotoju pasiekia internetinius puslapius naudodamiesi išmaniuosius įrenginius;
  • 80% visų vartotojų naudojasi išmaniaisiais telefonais pirkdami prekes elektroninėse parduotuvėse;
  • 2 iš 3 paieškos rezultatų yra nupirkta prekė ar vykdytas užsakymas per 1 valandą;

Google paieškos sistema atsižvelgia į tokias statistikas ir leidžia įvairius atnaujinimus, kurie tikrina tinklapių mobiliąsias versijas. Tokie atnaujinimai skatina interneto puslapių kūrėjus labiau pritaikyti savo projektus mobiliesiems, nes tai padeda iškelti jų puslapius paieškos rezultatuose.

Ar mobilioji paieška yra svarbi puslapiui?

Į mobiliuosius telefonus kaip interneto naršymo priemone požiūris pasikeitė. Išmanieji tapo kasdieninio gyvenimo dalimi. Šiomis dienomis išmaniuoju telefonu naudotis yra patogu ir greita, o ieškoti informacijos galima iš bet kokios pasaulio vietos.

Mobili paieška yra ypač svarbi vietos prekyvietėms, nes dažniausiai žmogus naršantis internete, kuris yra netoli kavinės ar parduotuvės ima ir užeina ten.

Išmaniojo telefono informacija yra tikslesnė, todėl, kad pats mobilusis dažniausiai priklauso tik vienam asmeniui.

Negana to, mobiliosiose puslapiuose yra papildomų funkcijų, viena iš jų galimybė paskambinti tiesiai iš internetinio puslapio, to ko negalima padaryti naršant naudojant stacionarų kompiuteri.

Taigi paieškos sistemos geriau atpažįsta mobiliųjų buvimo vieta, kalbas ir kita vartotojo asmeninę informaciją. Pavyzdžiui, žinant tikslesne mob. įrenginio buvimo vieta paieškos sistemos pateikia vartotojams tikslesnius paieškos rezultatus.

Google prisitaikančio tinklapio reikalavimai

Prisitaikantis dizainas yra būtinas. Google baudžia puslapius kurie neturi mobiliosios puslapio versijos, taip Jūsų puslapis tampa mažiau pastebimas mobiliųjų įrenginių paieškos rezultatuose. Jūsų tinklapis privalo turėti mobiliąją tinklapio versija ir keistis pagal iš kokio įrenginio yra peržiūrimas.

Kitas faktorius kuris kenkia Jūsų Googlės reitingui yra puslapio užkrovimo greitis. Vidutinis mobilus puslapis yra užkraunamas per 6 sekundes. Tai reiškia, jeigu Jūsų puslapis yra apkrautas ir krauna lėtai, jūs krisite pozicijose Google paieškoje.

Lėti krovimo greičiai daro ypač didelę žalą SEO. Jeigu vartotojas suradęs Jūsų tinklapį paieškos rezultatuose greitai išeina iš jo, Google skirs Jūsų puslapiui baudos taškų ir sumažins Jūsu pozicija paieškos rezultatuose. Visa tai dėl to, kad Jūsų tinklapio informacija per ilgai krovėsi, o vartotojas nusprendė grįžti į paieškos rezultatus pažiūrėti informacijos kitur.

Štai keli puslapiu.lt patarimai kaip galėtumėt paversti savo tinklapį draugišku mobiliesiems įrenginiams:

  • Patartina vengti programinės įrangos kuri yra nepalaikoma mob. įrenginių. Pvz. Adobe Flash technologija yra visai nepalaikoma.
  • Naudoti teksto dydžius kurie yra gerai įskaitomi. Tekstas turi būti aiškiai matomas nesinaudojant ekrano pritraukimo funkcija.
  • Turinys turi prisitaikyti į ekrano dydi, kad netektu vartotojams pastoviai keisti puslapio dydžio.
  • Nuorodos turi būti pakankamai toli viena nuo kitos, taip, kad būtu lengva paspausti pirštu.

Jei nežinote ar Jūsų tinklapis yra draugiškas mobiliesiems įrenginiams, ar reiktu ką nors pakeisti, pasitikrinkite naudodami Googlės mobiliųjų įrenginių prisitaikymo patikrą.

Atsakymas yra aiškus. Norint susilaukti daugiau lankytojų interneto puslapį yra būtina sutvarkyti mobiliąją puslapio versiją.